Realitné a finančné služby so zameraním na budovanie a správu majetku

Hodnota

Predaj a prenájom nehnuteľnosti

Doba sa mení a predaj už nie je tak jednoduchý a rýchly proces, na aký sme boli zvyknutí v posledných rokoch. No kvalitný a strategický marketing a správne nastavená cena Vám zaručí úspešný predaj.

Nacenenie a výkup nehnuteľnosti

Potrebujete predať byt či dom, ale nemáte čas hľadať kupujúceho? Bezplatne Vám naceníme Vašu nehnutenosť a zároveň ponúkneme náš férový výkup. Rozhodnete sa sami.

Realitný maklér kupujúceho

Hľadáte nové bývanie, nemáte prehľad na trhu s nehnuteľnosťami a potrebujete odborne poradiť? Získajte svojho osobného makléra a odbornú asistenciu pri hľadaní a kúpe nehnuteľnosti.

Služba Resido Home

Jednou z našich divízii je aj development a služba Resido Home, ktorá sa venuje interiérovému dizajnu, výkupu a rekonštrukciám nehnuteľností. Od roku 2016 sme zo starých bytov vytvorili nový domov už pre desiatky rodín.

Náš partner

Bosen Group

Bosen Group

Vzdelávanie našich maklérov je u nás na prvom mieste. Preto je naším strategickým partnerom realitná kancelária Bosen Group. Po úspešnej certifikácii v Slovenskej realitnej akadémii prechádza náš maklér na vzdelávací systém – Bosen University, ktorý vychováva realitných odborníkov po celom Slovensku.
Spoločnosť Resido Concept je členom Realitnej únie SR.

Kontakt

Chystáte sa kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Alebo hľadáte zodpovedného partnera na správu Vášho majetku a financií? Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoj majetok profesionálom, ktorých starostlivosť o financie a reality baví.

Kontaktný formulár

    Späť hore