O nás

Hodnota

V Resido Concept poskytujeme profesionálne služby v oblasti realít a financií so zameraním na budovanie a správu majetku.

Jednou z našich divízii je aj development a služba Resido Home, ktorá sa venuje interiérovému dizajnu, výkupu a rekonštrukciám nehnuteľností.

Resido
Swiss Life Select

Zo zdieľaných skúseností v rámci skupiny budú profitovať aj Vaše investície

Naším významným obchodným partnerom je spoločnosť Swiss Life Select Slovensko, ktorá je súčasťou švajčiarskeho finančného koncernu Swiss Life. Swiss Life Asset Managers spravuje privátnym aj inštitucionálnym klientom viac ako 265 miliárd eur. Koncern je najväčším privátnym vlastníkom nehnuteľností vo Švajčiarsku a popredným realitným investorom v Európe. Swiss Life patrí do TOP 20 spoločností vo Švajčiarsku. Vo finančných službách má 165-ročnú tradíciu a svojim klientom je k dispozícii v 150 krajinách sveta.

Náš tím

Štefan Sípos

Zakladateľ a konateľ Resido Concept

Vo finančných službách podnikám od roku 2009. Špecializujem sa na hypotekárne a investičné poradenstvo a komplexnú správu osobných financií a majetku, kde využívam zázemie spoločnosti Swiss Life Select Slovensko. Svoje pôsobenie som v roku 2017 rozšíril o reality a development a v roku 2022 som založil nový projekt s názvom Resido Concept. V Resido Concept sa venujem hlavne manažmentu, riadeniu firmy a nastavovaniu obchodných systémov, stratégii a spoluprác. Mojou víziou je priblížiť tému budovania a správy majetku realitným maklérom, poskytovať stabilné zázemie pre šikovných a ambicióznych ľudí a byť dlhodobo vyhľadávaným partnerom pre realitné a finančno-sprostredkovateľské spoločnosti.

Adam Pernecký

Konateľ Resido Concept

Podnikaniu sa venujem takmer 13 rokov. Počas tohto obdobia som získal široké spektrum skúseností, ktoré by som chcel využiť pri riadení a motivovaní iných, ako aj pri zdieľaní získaných poznatkov. Moju schopnosť vnímať príležitosti a transformovať ich do efektívnych projektov vidím v oblasti realít a financií ako veľkú pridanú hodnotu. Vždy sa snažím o to, aby naše projekty nielen reagovali na súčasné potreby trhu, ale aby boli aj nositeľmi zmeny a inovácie.

Lenka Gergely

Prevádzková riaditeľka

Človek sa vzdeláva celý život a v mojom prípade to znamená, že okrem odbornej stránky rozvíjam aj svoje manažérske schopnosti, najmä v oblasti vedenia ľudí. Ich rozvoj je u mňa založený na silných stránkach, čo v praxi znamená, že ľudia robia to, v čom sú dobrí a čo ich baví. Vedenie ľudí, vytvoriť im priaznivé pracovné prostredie, motivovať ich a rozvíjať ich potenciál, sú moje silné stránky. Keďže som aj profesionálny kouč, pozitívne to ovplyvnilo môj štýl práce. Keď ľudia rastú a rozvíjajú sa, napreduje aj spoločnosť. A čo môže byť lepšie pre našich klientov ako spokojný zamestnanec, ktorý robí svoju prácu s radosťou a je viac ako dobrý odborník? Ak máš záujem naštartovať svoju kariéru u nás, neváhaj ma kontaktovať.

Ing. Vladislava Krupjaková

Office manažerka a realitná maklérka

Práca Office managerky je veľmi rôznorodá a pri plnení úloh treba byť flexibilná a kreatívna, a to sa mi páči. Z vlastných skúseností som vedela, čo človek očakáva a potrebuje od realitného makléra a keďže ma vždy zaujímala architektúra a nehnuteľnosti ako také, rozhodla som sa skúsiť šťastie v tomto odvetví. Myslím si, že som sa v tom našla a táto práca ma baví. Okrem iného ma teší, keď robím ľuďom radosť. A čo je väčšia radosť ako mať kľúče od vlastného vysnívaného domova?

Bc. Ing. Lukáš Husár

Realitný maklér a manažér

K nehnuteľnostiam som mal pozitívny vzťah už odmalička a preto je pre mňa práca v oblasti realít niečo ako splnený sen. Mojím cieľom je poskytnúť klientom taký servis, aby nemuseli myslieť na technické detaily celého procesu, ale mohli sa venovať práve tým príjemným veciam spojených s ich novým bývaním. Kúpa či predaj nehnuteľnosti je pre veľa ľudí životným a dôležitým rozhodnutím, preto sa ku každému prípadu snažím pristupovať tak, ako keby som si nehnuteľnosť kupoval ja sám. A práve úsmev na tvári mojich klientov pri odovzdávaní kľúčov k ich novej nehnuteľnosti je zadosťučinením a zároveň vizitkou mojej práce.

Kristína Koldanová

Marketingová manažérka a realitná maklérka

Kreativita a možnosť realizovať svoje ambície sú pre mňa v mojej kariére zásadné. Spojenie sektora nehnuteľností a marketingu vnímam ako vynikajúcu príležitosť k využitiu mojich znalostí z obidvoch oblastí. V dialógu s klientami kladiem dôraz nielen na odbornosť, ale aj na osobný a ľudský prístup, čo vedie k vzájomnej spokojnosti a budovaniu skvelých pracovných vzťahov.

Ing. Alexandra Lešková

Hypotekárna poradkyňa a finančná sprostredkovateľka

Pred jedenástimi rokmi som urobila jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Po rokoch pôsobenia v oblasti realít, marketingu a štátnej správy som sa rozhodla pre finančné sprostredkovanie. Odvtedy som cestou financií úspešne previedla už desiatky spokojných klientov. Táto práca ma roky napĺňa a baví a snažím sa ku každému klientovi pristupovať maximálne ľudsky a zároveň profesionálne. Spokojnosť a odporúčania mojich klientov ma motivujú a dávajú signál, že robiť niečo s láskou a nasadením dáva zmysel. Som tu pre vás, aby som vám pomohla zorientovať sa a správne rozhodnúť v prípade hypotéky, poistenia alebo investovania. Teším sa na spoluprácu.

Mgr. art. Lívia Grossová

Interiérová dizajnérka

Špecializujem sa na interiérový dizajn, ktorý bol odmalička mojou vášňou. Skúsenosti z prác na rozmanitých typoch interiérov mi pomáhajú vidieť veci komplexne a reagovať na akékoľvek výzvy. Sledovaním najnovších trendov sa snažím o symbiózu funkčnosti, estetiky a moderného dizajnu. Mojou prioritou je vytvárať interiér, kde má všetko svoj zmysel a ktorý odzrkadľuje štýl i potreby svojho majiteľa. Vytvorme spoločne v Resido Concept Váš vlastný okúzľujúci priestor.

Realitný maklér Resido Concept

Orientuješ sa v oblasti realít? Sleduješ aktuálny trh a nové trendy? Ak si proaktívny a máš rád rozmanitú prácu, príď pracovať k nám. Hľadáme nového kolegu, ktorý bude poskytovať realitné služby pod značkou Resido Concept. Nepremeškaj túto príležitosť a pridaj sa do nášho tímu.

Poradca klientského centra Swiss Life Select

Zaujímaš sa o svet financií? Máš chuť učiť sa nové veci, si zodpovedný, samostatný, proaktívny a čestný? Do nášho tímu v Bratislave sa hľadá nový kolega, ktorý sa bude starať o existujúcu klientelu využívajúcu naše finančné služby a zároveň klientelu realitnej kancelárie. Chceš vedieť viac? Zanechaj nám svoj kontakt a my sa ozveme.

Posúvame hranice kvality budovaním dlhodobých vzťahov

Na Vašom názore záleží

Naším cieľom je poskytovať klientom kvalitný servis a profesionálne služby.
Ďalej nás však posunie iba spätná väzba. Ohodnoťte nás alebo nám napíšte svoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb.

  Vaše kontaktné údaje
  Údaje o našom kolegovi a Vaše hodnotenie
  Námestie

  Kontakt

  Chystáte sa kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Alebo hľadáte zodpovedného partnera na správu Vášho majetku a financií? Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoj majetok profesionálom, ktorých starostlivosť o financie a reality baví.

  Kontaktný formulár

   Späť hore