Realitné a finančné služby so zameraním na budovanie a správu majetku

Hodnota

Hypotéka a financovanie bývania

Nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie Vášho vysnívaného bývania. Nespoliehame sa na ponuku jednej banky. Porovnávame toľko ponúk, koľko je potrebných na to, aby sme pre Vás našli optimálne riešenie. Porovnávanie hypoték robíme medzi bankami: Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, VÚB, ČSOB, UniCredit Bank, 365 bank, mBank a Prima banka.

Životné poistenie a poistenie majetku

Buďte zodpovedný k sebe a k svojej rodine. Uzatvorte si kvalitné poistenie. Ochráni Vás pred finančnými stratami, ktoré môžu počas života nastať. Pomôžeme Vám správne nastaviť: životné poistenie, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, PZP, havarijné poistenie a cestovné poistenie.

Investovanie, budovanie a správa majetku

Naše investičné portfóliá sú postavené na nástrojoch a know-how najväčších správcov majetku sveta ako sú BlackRock, Fidelity Investments, Allianz, Amundi a Invesco. Máme individuálne riešenia aj pre privátnych a firemných klientov, vrátane daňovo zvýhodnených ETF fondov a aktívne manažovaných portfólií.

Manažment osobných financií a audit finančných produktov

Naučíme Vás rozumieť peniazom. Finančné produkty sú nástroje k dosahovaniu cieľov. Ich správne nastavenie je častokrát dôležitejšie ako cena. Pri nastavovaní komplexného finančného plánu Vám bezplatne skontrolujeme Vaše existujúce zmluvy s finančnými inštitúciami.

Náš partner

Swiss Life Select

Swiss Life Select Slovensko

Naším významným obchodným partnerom je spoločnosť Swiss Life Select Slovensko, ktorá je súčasťou švajčiarskeho finančného koncernu Swiss Life. Swiss Life Asset Managers spravuje privátnym aj inštitucionálnym klientom viac ako 265 miliárd eur. Koncern je najväčším privátnym vlastníkom nehnuteľností vo Švajčiarsku a popredným realitným investorom v Európe. Swiss Life patrí do TOP 20 spoločností vo Švajčiarsku. Vo finančných službách má 165-ročnú tradíciu a svojim klientom je k dispozícii v 150 krajinách sveta.

Produktoví partneri

Poistenie alebo zaistenie

Agra poisťovňa, Allianz – Slovenská poisťovňa, AXA ASSISTANCE CZ, Colonnade Insurance, ČSOB Poisťovňa, DEFEND INSURANCE, Euler Hermes, Generali Poisťovňa, Groupama poisťovňa, NN Životná poisťovňa, KOMUNÁLNA poisťovňa, KOOPERATIVA poisťovňa, MetLife Europe, PREMIUM Insurance Company Limited, STARR Europe Insurance, Union poisťovňa, UNIQA, WÜSTENROT poisťovňa, YOUPLUS Životná poisťovňa

Vklady

Prvá stavebná sporiteľňa, Privatbanka, Slovenská sporiteľňa

Úvery

Československá obchodná banka, ČSOB Leasing, mBank, Oberbank AG, Prima banka Slovensko, Privat banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Tatra Leasing, UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, Všeobecná úverová banka, 365.bank

Kapitálový trh

Amundi Global Funds Distributor, Ltd., ARTS Asset Management (C-Quadrat), Conseq Investment Management, European Investment Centre, o. c. p., IAD Investments, správ. spol., UNIQA investiční společnost, Wealth Effect Management o. c. p., ACROSS Wealth Management, o.c.p., 365.invest, správ. spol.

Stavebné úvery a stavebné sporenie

Prvá stavebná sporiteľňa

DDS

Doplnková dôchodková spoločnosť Tatra banky, NN Tatry – Sympatia, UNIQA d. d. s.

DSS

Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, 365.life, d. s. s., NN Dôchodková správcovská spoločnosť, STABILITA, d. d. s., UNIQA d.s.s., VÚB GENERALI d.s.s.

Ostatné

Asociácia obchodníkov s cennými papiermi, AFISP – Asociácia finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov, AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, Ask for more, Byty Sputnik, Direct Real, E – RAN GROUP, Halo Reality, Promi Finance, PRK Partners, SANAC

Aplikácia FiLiP

Aplikácia

Financial Life Planner teda FiLiP Vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií a realít. Sústredí Vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste.

Kontakt

Chystáte sa kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Alebo hľadáte zodpovedného partnera na správu Vášho majetku a financií? Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoj majetok profesionálom, ktorých starostlivosť o financie a reality baví.

Kontaktný formulár

    Späť hore