Aplikácia FiLiP

Aplikácia FiLiP

Financial Life Planner teda FiLiP Vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií a realít. Sústredí Vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste.

Klientsky portál na správu peňazí a majetku

Získate prehľad vo svojich financiách

Všetky investičné, poistné, úverové, dôchodkové či vkladové zmluvy máte na jednom mieste. Získate tak komfortnejšie riešenie poistných udalostí, notifikácie o výročiach zmlúv či prehľad o vývoji Vašich investícií.

Pripojte si bankové účty

Vo FiLiPovi ako jedinej aplikácii na trhu, si môžete pripojiť bežné účty až piatich rôznych bánk do jedného systému. Získate tak rýchly prehľad o zostatkoch či každej zrealizovanej platbe bez toho, aby ste vstupovali do jednotlivých internet bankingov.

Ocenenie nehutelnosti

Zistite hodnotu Vašej nehuteľnosti. Súčasťou FiLiPa je aj jedinečný nástroj, vďaka ktorému si bezplatne a rýchlo oceníte nehnuteľnosť, ktorú plánujete predať, alebo aj kúpiť.

Mobilná aplikácia

FiLiPa môžete mať už aj vo svojom mobile. Aplikácia Vám ukáže stav majetku či prehľad investícií. Vďaka nej môžete tiež podpisovať zmluvnú dokumentáciu.

Notifikácie o platbách

Zmluvy uzatvorené prostredníctvom Swiss Life Select máte vo FiLiPovi uložené automaticky a ostatné si tam môžete kedykoľvek jednoducho nahrať. Vďaka notifikáciám už nezmeškáte žiadnu platbu.

Majte dokumenty vždy poruke

FiLiP je tiež bezpečné úložisko pre ďalšie dôležité dokumenty ako napríklad rodný list, kolaudačné rozhodnutie, znalecký posudok či občiansky preukaz. Používame najvyšší štandard zabezpčenia akceptovaný aj bankami, s ktorými je tiež FiLiP prepojený.

Dvojfaktorová bezpečnosť

Aby boli Vaše dokumenty, osobné údaje a informácie v bezpečí, využívame dvojstupňové overenie. Prihlásiť sa môžete pomocou odtlačku prsta či scanu tváre, alebo štandardne PIN kódom.

Mám záujem o FiLiPa

    Kontakt

    Chystáte sa kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Alebo hľadáte zodpovedného partnera na správu Vášho majetku a financií? Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoj majetok profesionálom, ktorých starostlivosť o financie a reality baví.

    Kontaktný formulár

      Späť hore