2-izbový byt v Starom Meste vhodný aj ako investičná príležitosť

Popis

Resido Concept Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v tehlovom bytovom dome s obrovským potenciálom v atraktívnej lokalite blízko Blumentálu, na Wilsonovej ulici. Výhodou tohto bytu je bezpochyby jeho poloha, vďaka ktorej máte možnosť stráviť večery prechádzkou uličkami v centre hlavného mesta a zároveň si užívať kľud, ktorý poskytuje kvôli jeho orientácii do tichého dvora.

BYT: Celková výmera bytu je 44,9 m². Byt je v pôvodnom stave, nezariadený, prichystaný na rekonštrukciu. Nachádza sa na 2. poschodí z celkových 6. Orientácia bytu je na východ s výhľadom do vnútrobloku, čo zaručuje komfortné a tiché bývanie. K bytu prináleží aj priestranná pivnica o výmere 6 m². 

DISPOZÍCIA: Súčasťou inzerátu sú vizualizácie a architektkou navrhnutá transformácia 1-izbového bytu so samostatnou kuchyňou na plnohodnotný 2 izbový byt. Vďaka tomu je tento byt vhodný aj ako investičná príležitosť.

PARKOVANIE: Parkovanie pre rezidentov pred bytovým domom.

LOKALITA: Lokalita je určená pre všetkých priaznivcov moderného komunitného bývania doplneného zelenými plochami určenými na odpočinok. Z bytu budete mať „na skok“ do príjemnej kaviarne, reštaurácie, posilňovne, ale aj do škôlky, školy či zeleného parku. Oproti bytovému domu sa nachádza Rezidencia Blumentál, a takisto v blízkosti nájdete novostavbu STEIN.  Kompletná občianska vybavenosť a výborná dostupnosť mestskej dopravy je v tejto lokalite jednoducho samozrejmosť.

 • Typ ponuky Predané
 • Cena 184 900 
 • Úžitková plocha 50.9 m2
 • Dispozícia 2 izbový byt
 • Adresa Wilsonova 1, Bratislava - Staré Mesto

Získajte výhodnú hypotéku

  184900
  20000
  30
  rokov
  Výška hypotéky
  184 900 €
  Úroková sadzba
  4,0 %
  Mesačná splátka
   

  Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

  Bc. Ing. Lukáš Husár

  husar@resido.sk
  +421 911 016 170

   Kontakt

   Chystáte sa kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Alebo hľadáte zodpovedného partnera na správu Vášho majetku a financií? Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoj majetok profesionálom, ktorých starostlivosť o financie a reality baví.

   Kontaktný formulár

    Späť hore