Chata so súkromným vinohradom na úpätí Bielych Karpát

Resido Concept vám ponúka na predaj útulnú chatku so súkromným vinohradom, nachádzajúcu sa v krásnom vinohradníckom regióne – obci Koválovec.

Základné info:
• úžitková plocha chaty: 40 m², pozemok 437 m²
• počet izieb: 2

Lokalita :
Obec Koválovec sa nachádza 17km od Skalice a patrí do skalického vinohradníckeho regiónu.Táto malá podhorská dedinka, ležiaca na úpätí najjužnejších výbežkov Bielych Karpát, na samom severe Záhoria, ponúka nádherné prostriedie na relax. Nájdete tu krásne lesy, lúky, veľké stáda danielej zveri a výhlady na trávnaté svahy. Obec je súčasťou vínnej cesty záhoria, a ponúka aj mnoho iných spoločenských akcií. 

Cena : 75.000 €
Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Názor makléra : 
Chatka v obci Koválovec sa nachádza v nádhernej lokalite a osloví výhľadmi každého milovníka prírody. Má potenciál aj na rekonštrukciu interiéru a dá sa využívať ako na trvalé bývanie, tak aj na oddych od mestského života. 

 • Typ ponuky Predaj
 • Cena 75 000 
 • Úžitková plocha 40 m2
 • Adresa Koválovec

Získajte výhodnú hypotéku

  75000
  20000
  30
  rokov
  Výška hypotéky
  75 000 €
  Úroková sadzba
  4,0 %
  Mesačná splátka
   

  Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

  Natália Oberlanderová

  oberlanderova@resido.sk
  +421 948 139 325

   Kontakt

   Chystáte sa kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Alebo hľadáte zodpovedného partnera na správu Vášho majetku a financií? Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoj majetok profesionálom, ktorých starostlivosť o financie a reality baví.

   Kontaktný formulár

    Späť hore