Priestranný obchodný priestor v centre Malaciek s množstvom skladových priestorov

Popis

Resido Concept Vám ponúka na predaj obchodný priestor o veľkosti 335,09 m² vo vysoko frekventovanej lokalite v blízkosti hlavných obchodných a kultúrnych atrakcií v priestoroch OC AFK, na Záhoráckej ulici v Malackách. Obchodný priestor je veľmi dobre situovaný so všetkým potrebným vybavením pre prevádzkovanie rôznych druhov obchodných aktivít

Základné info:
• celková úžitková plocha 335,09 m² + 2 vonkajšie parkovacie miesta
• priestor sa nachádza na prvom poschodí
• súčasťou priestorov je kancelária a viacero skladových miestností (pôdorys nájdete v galérii inzerátu) 
• na budove je možnosť umiestnenia svetelnej reklamy
• možnosť využívania vonkajšej terasy, z ktorej je výhľad na ulicu centra mesta
• nízke mesačné náklady

Lokalita a parkovanie:
Mesto Malacky sa nachádza len 29 minút od Bratislavy. Svojou polohou sa stávajú významným kultúrnym centrom Záhoria. Obchodný priestor sa nachádza v atraktívnej lokalite Malaciek vedľa frekventovanej hlavnej cesty, priamo v budove obchodného centra OC AFK. Vďaka tejto polohe je priestor veľmi ľahko dostupný pre zákazníkov a zároveň ponúka prístup pre širokú verejnosť, čo môže výrazne zvýšiť návštevnosť a potenciál pre obchodné aktivity.
Dve parkovacie miesta, prislúchajúce k priestorom, zabezpečujú bezproblémové parkovanie priamo pri budove.

Cena:
info v RK
Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Názor makléra:
Táto ponuka sa vyznačuje predovšetkým svojou priestrannosťou a množstvom skladového priestoru. K dispozícii je veľká terasa s výhľadom na mesto, ktorá môže slúžiť ako rekreačná zóna pre zamestnancov alebo ako atraktívne miesto pre stretnutia.
Medzi hlavné výhody tejto ponuky patrí aj možnosť umiestniť svetelnú reklamu priamo na budove. Tento strategicky dôležitý prvok môže výrazne zvýšiť viditeľnosť vašej firmy a pritiahnuť viac zákazníkov. Okrem toho, je tu aj možnosť umiestnenia ďalšej reklamy na terase budovy, čím sa otvárajú ďalšie možnosti pre propagáciu a marketing vašich produktov alebo služieb.

© Vyhotovené fotografie a text sú autorským dielom realitnej kancelárie Resido Concept.
V Resido Concept poskytujeme profesionálne služby v oblasti realít a financií so zameraním na budovanie a správu majetku.
Sme partnerom spoločnosti BOSEN GROUP a členom Realitnej únie SR. • Typ ponuky Predaj
 • Úžitková plocha 335.09 m2
 • Dispozícia Obchodný priestor
 • Adresa Záhorácka 30, Malacky

Získajte výhodnú hypotéku

  200000
  20000
  30
  rokov
  Výška hypotéky
  200 000 €
  Úroková sadzba
  4,0 %
  Mesačná splátka
   

  Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

  Ing. Denisa Lukáčik

  lukacik@resido.sk
  +421 918 079 417

   Kontakt

   Chystáte sa kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Alebo hľadáte zodpovedného partnera na správu Vášho majetku a financií? Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoj majetok profesionálom, ktorých starostlivosť o financie a reality baví.

   Kontaktný formulár

    Späť hore